Výhody

Cenovo výhodný

U nás je fakturácia, farebné logá, QR kódy, zľavy, viaceré cenníky, grafy, prehľady, DPHčka, splatnosti, objednávky a dokonca aj účtovníctvo vždy zadarmo a ostatné funkcionality vždy výhodné.

Vždy prístupný

Aplikáciu si otvoríte všade. Cez počítač, tablet, telefón, doma, v práci, na dovolenke. Kdekoľvek a kedykoľvek. Že nemáte internet? Stačí vám aj wifi.

Úplne bezpečný

U nás sa báť nemusíte, že svoju prácu stratíte. Všetky dáta, ktoré do aplikácie nahráte, budú u nás v bezpečí. Kódujeme, šifrujeme, zálohujeme. A dostali sme za to aj certifikát.

Jednoducho prehľadný

Naše grafy a prehľady vám vždy prezradia to najdôležitejšie. Koľko ste vyfakturovali, koľko máte zaplatiť na daniach, koľko peňazí vám dlžia, aj to aké máte cash flow.

Stále aktuálny

Pamätáte si tie stresy s inštaláciou verzií, modulmi a aktualizáciami vášho starého softvéru? Tak toto je minulosť. Unick ONE je aktuálny vždy. Robíme to za vás – u nás. A radi :)

S plnou podporou

Znie to možno neuveriteľne, ale čakáme kým nám napíšete alebo zavoláte :) Budeme radi, keď vám budeme môcť pomôcť. S čímkoľvek. Celý náš One tím je tu pre vás.

fakturujte a účtujte výhodne

Skúsenosti používateľov

Oceňujem možnosť online prístupu našich zákazníkov do informačného systému a prácu nad jednými spoločnými dátami.
Iveta Mencáková Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vás