Novinky

Drobné, ale užitočné úpravy v aplikácií

V novej verzií aplikácie pribudli aj rôzne ”drobnosti”, ktoré sú ale natoľko zaujímavé, že rozhodne stoja za zmienku. Dúfame, že vás potešia, ale hlavne spríjemnia a zjednodušia používanie aplikácie HELIOS One.

  1. Zobrazenie počtu záznamov v okne - číselný údaj o počte záznamov odteraz nájdete v každom okne v poslednom riadku. Funkcionalita je prítomná iba v účtovníckom profile.

  2. Možnosť vložiť prílohu do formulára v sekcií ”Napíšte nám” – keďže niekedy je lepšie vidieť ako čítať (v našom prípade :-), tak sme pre zabezpečenie jednoduchšej komunikácie s našimi používateľmi dopracovali možnosť priložiť prílohu do formuláru, ktorý nám odosielate z aplikácie na hot-line. Veríme, že aj toto prispeje k ešte lepšej podpore zo strany hot-line.
    Možnosť vložiť prílohu majú ako používatelia účtovníckeho, tak aj podnikateľského modulu.

  3. Tlačivá Potvrdenie cenovej ponuky a Dodací list môžu odteraz účtovníci tlačiť v troch jazykových mutáciách, rovnako ako aj vystavené faktúry, či vystavené zálohové faktúry. Tieto doklady môžete odteraz posielať okrem slovenčiny, aj v angličtine či nemčine. Je však dôležité spomenúť, že softvér prekladá iba formulár, nie vami napísaný text alebo položky vo faktúre.

  4. Tlačivá Upomienka, Príjemka, DPH faktúra k prijatej platbe sme prepracovali do nového dizajnu a prispôsobili tak vizuálu ostatných dokladov. Zmenu uvidia iba účtovníci, keďže tieto tlačivá sa nachádzajú iba v účtovníckom module.

Pokračovať v čítaní…

V sekcií Majetok nájdete nové funkcie

Sekcií Majetok sme sa venovali veľmi intenzívne, čoho výsledkom je doplnenie viacerých nových funkcií a volieb, ktoré sú pre účtovanie majetku kľúčové. Tešíme sa preto, že vám ich v nasledujúcich riadkoch môžeme stručne predst...

Skúsenosti používateľov

Máme pozitívne ohlasy našich klientov o intuitívnom ovládaní programu, bez nutnosti zdĺhavého školenia.
Mária Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE odporúčam, lebo je prehľadný, jednoduchý a v prípade nejasností vedia pracovníci hotline kedykoľvek poradiť.
Mgr. Soňa Rebrová vydavateľstvo Bestseler

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.