Novinky

V sekcií Majetok nájdete nové funkcie

Sekcií Majetok sme sa venovali veľmi intenzívne, čoho výsledkom je doplnenie viacerých nových funkcií a volieb, ktoré sú pre účtovanie majetku kľúčové. Tešíme sa preto, že vám ich v nasledujúcich riadkoch môžeme stručne predstaviť tieto dopracovania a zabezpečiť kompletnú účtovnícku agendu k práci s majetkom. Sekcia Majetok je pritom prístupná iba v účtovníckom profile.

  • Dopracovali sme možnosť pozastaviť daňové a účtovné odpisy. Do voľby Zmena majetku sme pridali pohyby :
    - Pozastavenie daňových odpisov,
    - Pozastavenie účtovných odpisov,
    - Zrušenie pozastavenia daňových odpisov ,

    - Zrušenie pozastavenia účtovných odpisov.
  • Dopracovali sme možnosť čiastočne vyradiť majetok. Do voľby Vyradenie majetku sme pridali okrem úplného vyradenia majetku aj čiastočné spôsoby vyradenia majetku. V závislosti od každého spôsobu vyradenia je upravený aj samotný formulár pohybu.

Pokračovať v čítaní…

Drobné, ale užitočné úpravy v aplikácií

V novej verzií aplikácie pribudli aj rôzne ”drobnosti”, ktoré sú ale natoľko zaujímavé, že rozhodne stoja za zmienku. Dúfame, že vás potešia, ale hlavne spríjemnia a zjednodušia používanie aplikácie HELIOS One.Zobrazenie počtu...

Doplnenia vo voľbe Fakturácia

Menším upgadom sa nevyhla ani voľba Fakturácia, ktorá sa nachádza, ako v podnikateľskom, tak aj v účtovníckom profile. Doplnili sme sem zopár nových, užitočných funkcií, ktorými by sme vašu každodennú prácu v HELIOS One chceli e...

Skúsenosti používateľov

My účtovníci oceňujeme, že systém je stále aktuálny aj bez nutnosti aktualizácie.
Janka Účtovnícka firma ASIENTO
Viem jednoducho pracovať s faktúrami a vďaka prístupu pre môjho účtovníka mám istotu, že robím všetko správne.
Danka Lakotová Začínajúca podnikateľka-živnostníčka

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.