Novinky

Práca s dokumentmi

Snažíme sa uľahčiť prácu našim užívateľom ako sa len dá, čoho dôkazom je aj rozšírenie možnosti pri práci s dokumentmi. Chceme, aby bolo pre vás spracovanie agendy v HELIOS One rýchle, jednoduché a intuitívne. Preto sa snažíme vylepšiť aj existujúce funkcie, aby ste jednotlivé činnosti v systéme vykonávali ešte komfortnejšie.

Jedna z najobľúbenejších a najvyužívanejších funkcií v HELIOS One je možnosť nahrávať dokumenty priamo do aplikácie.Teraz sme rozšírili možnosti ako s týmito dokumentmi následne pracovať.

Možnosti uloženia dokumentov sú rôzne:

- podnikatelia môžu využiť mobilnú aplikáciu na zaslanie fotografie dokladu

- každý používateľ (účtovník aj podnikateľ) okrem toho môže nahrať súbor zo svojho počítača alebo tabletu

Pričom je odteraz možné pridávať týmto spôsobom súbory v rôznych formátoch, ako napríklad dokument programu Word alebo vo formáte pdf, čo určite uľahčí prácu.


Pomocou novej funkcie vám teraz prinášame možnosť spárovať prílohu s už existujúcim zaúčtovaným dokladom. K vytvorenému dokladu vo vašom účtovníctve tak viete pridať dokument – prílohu pomocou akcie ”Pridať väzbu”. Po kliknutím na akciu si volíte typ a číslo konkrétneho dokladu, ku ktorému chcete prílohu pridať, pričom k jednému vystavenému dokladu je možné vkladať neobmedzené množstvo príloh.

Samozrejme, možnosť ktorú už určite poznáte - ”Spracovať doklad” - pomocou ktorej viete z nahratého súbory vytvoriť potrebné tlačivo zostáva nezmenená.


Viac si o tejto skvelej funkcií môžete prečítať v našej WIKI – v sekcií Dokumenty na spracovanie.

Pokračovať v čítaní…

Doplnenia vo voľbe Fakturácia

Menším upgadom sa nevyhla ani voľba Fakturácia, ktorá sa nachádza, ako v podnikateľskom, tak aj v účtovníckom profile. Doplnili sme sem zopár nových, užitočných funkcií, ktorými by sme vašu každodennú prácu v HELIOS One chceli e...

Skúsenosti používateľov

My účtovníci oceňujeme, že systém je stále aktuálny aj bez nutnosti aktualizácie.
Janka Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.