Novinky

Užitočné klávesové skratky

Klávesové skratky umožňujú jednoduchšie a ľahšie pracovať so softvérom, s jeho ponukou a príkazmi. Taktiež ušetria čas a námahu pri práci, práve preto Vám ich v novej verzii prinášame.

Pomocou klávesových skratiek je možné vykonať úlohu, na ktorú by inak bola potrebná myš a niekoľko ”klikov”. Teraz môžete pomocou kombinácie dvoch kláves jednoducho pracovať s jednotlivými akciami a formulármi.

”Nápovedu” ku klávesovým skratkám nájdete priamo v aplikácii, pri nastavení sa myšou na príslušné tlačidlo. Okrem toho, informácie o všetkých dostupných skratkách nájdete aj v sekcii Novinky v našej nápovede WIKI. WIKI sa ukrýva v pravom hornom rohu pod symbolom ”?” naprieč celou aplikáciou a poskytuje kompletné manuály k práci s HELIOS One.

Pokračovať v čítaní…

Ďalšie novembrové dopracovania

Vieme, že aj menšie vylepšenia sú často vítanými krokmi vpred a vedia ušetriť veľa času a práce. Preto nezanedbávame ani ”drobnosti” a svojim používateľom prinášame menšie úpravy v nasledujúcich častiach:Zadávanie dátumov...

HELIOS One spolupracuje s FinStatom

Do HELIOS One sme pridali prepojenie na databázu FinStat, ktorá prináša kontrolu a doplnenie údajov pre podnikateľské subjekty zo Slovenskej republiky. FinStat je denne aktualizovaná databáza slovenských firiem a spoločností, ktorá v s...

Skúsenosti používateľov

Oceňujem možnosť online prístupu našich zákazníkov do informačného systému a prácu nad jednými spoločnými dátami.
Iveta Mencáková Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.