Novinky

Majte pod palcom všetky strediská a zákazky

V novej verzii HELIOS One Vám prinášame ďalšiu funkcionalitu, Strediská a zákazky, vďaka ktorej získate rýchly prehľad o hospodárení jednotlivých pobočiek, predajní či úsekov Vašej spoločnosti. Rovnako môžete získať prehľad aj o zákazkách jednotlivých ekonomických subjektov, zmlúv a pod.

Pre vyhodnotenie nákladov a výnosov z naúčtovaných dokladov v podvojnom účtovníctve pribudli nové voľby:
- Hospodársky výsledok stredísk a
- Hospodársky výsledok zákaziek.

Pre vyhodnotenie zdaniteľných a nezdaniteľných pohybov zo zaevidovaných dokladov v jednoduchom účtovníctve pribudli nové voľby:
- Prehľad podľa stredísk a
- Prehľad podľa zákaziek.

V oboch prípadoch môžete sami evidovať strediská alebo zákazky, na ktorých potrebujete osobitne sledovať operácie spojené s vedením účtovníctva. Aplikácia umožňuje evidovať a sledovať viacúrovňovú organizačnú štruktúru, takže stredisku / zákazke môžete zadefinovať jeho nadradenú úroveň, pričom počet úrovní nie je obmedzený.

Pokračovať v čítaní…

HELIOS One spolupracuje s FinStatom

Do HELIOS One sme pridali prepojenie na databázu FinStat, ktorá prináša kontrolu a doplnenie údajov pre podnikateľské subjekty zo Slovenskej republiky. FinStat je denne aktualizovaná databáza slovenských firiem a spoločností, ktorá v s...

Legislatívne zmeny v roku 2016

V časti aplikácie ”Fakturácia” pribudla nová možnosť vytvárať aj evidovať faktúry podľa osobitnej úpravy DPH. Legislatívna zmena sa týka malých a stredných podnikateľov, ktorí sa od januára môžu pri každej faktúre rozhodn...

Skúsenosti používateľov

Oceňujem možnosť online prístupu našich zákazníkov do informačného systému a prácu nad jednými spoločnými dátami.
Iveta Mencáková Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.