Novinky

Prinášame novinky do jednoduchého účtovníctva

Osobitne sme sa venovali jednoduchému účtovníctvu, aby sme Vám čo najviac uľahčili a zefektívnili prácu. Odteraz môžete využívať aj nasledovné voľby:

  • Pre firmy účtujúce v systéme jednoduchého účtovníctva sme dopracovali nové typy dokladov, a to:

- Interný doklad - platba kartou a
- Interný doklad s DPH.

  • Pre Vašu ešte lepšiu orientáciu pri práci sme vytvorili nový pohľad na Peňažný denník. Existujúci peňažný denník sme v ďalšej voľbe rozšírili o evidenciu jednotlivých príjmov a výdavkov, pričom údaje sú rozčlenené do prehľadných stĺpcov. Rozšírený peňažný denník je ďalším z nástrojov, ktorý Vám výrazne uľahčí kontrolu a tiež dohľadanie v rámci platieb alebo príjmov za faktúry.
  • Strediská a zákazky– o dopracovaní kompletnej funkcionality pre jednoduché, ale aj podvojné účtovníctvo si môžete prečítať TU.

Pokračovať v čítaní…

Ďalšie novembrové dopracovania

Vieme, že aj menšie vylepšenia sú často vítanými krokmi vpred a vedia ušetriť veľa času a práce. Preto nezanedbávame ani ”drobnosti” a svojim používateľom prinášame menšie úpravy v nasledujúcich častiach:Zadávanie dátumov...

Skúsenosti používateľov

My účtovníci oceňujeme, že systém je stále aktuálny aj bez nutnosti aktualizácie.
Janka Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE odporúčam, lebo je prehľadný, jednoduchý a v prípade nejasností vedia pracovníci hotline kedykoľvek poradiť.
Mgr. Soňa Rebrová vydavateľstvo Bestseler

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.