Novinky

Ďalšie novembrové dopracovania

Vieme, že aj menšie vylepšenia sú často vítanými krokmi vpred a vedia ušetriť veľa času a práce. Preto nezanedbávame ani ”drobnosti” a svojim používateľom prinášame menšie úpravy v nasledujúcich častiach:

  • Zadávanie dátumových položiek

Doteraz ste pri zadávaní dátumov vpisovali dátum vrátane bodiek. Vďaka novému definovanému formátu dátumu odteraz stačí vpisovať iba číslice, čo ušetrí pár ”kliknutí” navyše.

  • Možnosť evidovať názvy analytických účtov aj v cudzom jazyku

Myslíme aj na našich zahraničných používateľov, ktorým prispôsobujme aplikáciu čo najviac. Tentokrát sme sa venovali analytickým účtom, kde pribudla možnosť ku každému z analytických účtov pridať názov v cudzom jazyku. Následne aj softvér po zvolení inej jazykovej mutácie vyberá názvy účtov evidované pre daný jazyk.
S cudzojazyčnými názvami sa môžete stretnúť v častiach, kde sa v aplikácii pracuje s analytickými účtami, napríklad Hlavná kniha, Prehľad analytických účtov atď.

  • Vlastný bankový účet v cudzej mene

Doteraz bolo možné evidovať bankový účet iba v tuzemskej mene, v novej verzii sme pridali možnosť založiť a viesť bankový účet aj v zahraničných menách. Zahraničná mena sa zároveň premietne do všetkých krokov, ktoré s bankovým účtom vykonáte, ako sú napríklad: informácie o zostatku a obrate, rekapitulácia či v evidencia bankových výpisov.

  • Predpĺňanie spôsobu úhrady v prijatých faktúrach:

Na základe definície fakturácie, ktorú vypĺňate pri zadávaní každého obchodného partnera do číselníka firiem, sa spôsob úhrady predplní aj v prijatých faktúrach. Pokiaľ máte teda vedený spôsob platby ”v hotovosti”, bude sa tento údaj automaticky vpisovať aj v každej z prijatých faktúr, ktorú zaevidujete.

  • V Saldokonte sme doplnili kontrolu cudzej meny

Vo voľbe Saldokonto sme pre prehľadnejšie účely doplnili možnosť prezrieť si stav vystavených a prijatých faktúr z pohľadu cudzej meny.

  • Kopírovanie dokladov

Na základe ohlasov našich používateľov sme na viaceré miesta v rámci aplikácie doplnili žiaduce a často využívané tlačidlo ”kopírovať”, čo opäť urýchli a zjednoduší Vašu prácu. Tiež sme zefektívnili ukladanie hlavičky pri kópii faktúry, ktorá sa automaticky uloží spolu s úpravou položiek faktúry.

Pokračovať v čítaní…

Prinášame novinky do jednoduchého účtovníctva

Osobitne sme sa venovali jednoduchému účtovníctvu, aby sme Vám čo najviac uľahčili a zefektívnili prácu. Odteraz môžete využívať aj nasledovné voľby:Pre firmy účtujúce v systéme jednoduchého účtovníctva sme dopracovali nov...

Užitočné klávesové skratky

Klávesové skratky umožňujú jednoduchšie a ľahšie pracovať so softvérom, s jeho ponukou a príkazmi. Taktiež ušetria čas a námahu pri práci, práve preto Vám ich v novej verzii prinášame.Pomocou klávesových skratiek je možné vyko...

Skúsenosti používateľov

Máme pozitívne ohlasy našich klientov o intuitívnom ovládaní programu, bez nutnosti zdĺhavého školenia.
Mária Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.