Novinky

Ďalšie vylepšenia a zmeny

Neustále sa snažíme v HELIOS One zjednodušiť jednotlivé kroky alebo samotné prehľady zo systému, aby čo najviac vyhovovali potrebám používateľov alebo im uľahčil a urýchlil prácu. V ostatnej verzii sme dopracovali nasledujúce akcie:

 • Dodacie listy - pridanie akcie
  Vo voľbe Dodací list / Príjem / Výdaj sme pridali pole, pomocou ktorého si môže každý používateľ sám zvoliť stĺpce, ktoré chce mať v prehľade zobrazené a ktoré naopak, skryté. Nastavenie zobrazenia sumárnych stĺpcov urýchli prácu s týmto oknom, kedy budú používatelia pracovať len s tými údajmi, ktoré naozaj potrebujú.
 • Kontrolný výkaz
  Osobitne sme sa venovali Kontrolnému výkazu, kde sme aplikáciu upravili tak, aby sa po vytvorení účtovného obdobia (resp. vytvorení nového mandanta) automaticky vytvorili aj hlavičky Kontrolných výkazov DPH. Používatelia už nemusia vytvárať ručne hlavičku každého výkazu. Okrem toho pribudlo tiež niekoľko šikovných akcií nad oknami položiek Kontrolného výkazu. Osobitne spracovaná téma Kontrolného výkazu je tiež súčasťou nápovede WIKI, kde nájdete všetky odpovede na Vaše otázky.
 • Účtovný denník
  Do prehľadu Účtovného denníka sme doplnili stĺpec - Názov PS, v ktorom používatelia nájdu ďalšie detaily z faktúry, ako sú: IČO, názov firmy, variabilný symbol, dátum vzniku, dátum splatnosti a pod. Rovnako je v rámci prehľadu pridané pole, pomocou ktorého si ľahko vie používateľ zvoliť, ktoré stĺpce na svoju prácu a kontrolu potrebuje a majú sa zobraziť a ktoré stĺpce môžu zostať skryté.
 • Heslo
  Dbáme aj na bezpečnosť systému, preto sme sa rozhodli sprísniť politiku ohľadne tvorby hesiel. Pri novej registrácii, a teda aj pri tvorbe nového hesla, pri jeho zmene alebo zabudnutí, sme dĺžku hesla limitovali minimálne na 8 znakov, z čoho musí obsahovať jedno veľké písmeno, aspoň jedno číslo a aspoň jeden iný ako alfanumerický znak.

Pokračovať v čítaní…

Hromadné vkladanie dokladov na spracovanie

Vieme, že čas našich používateľov je veľmi cenný a preto ho chceme pri práci v HELIOS One čo najviac ušetriť. Jednou z najužitočnejších funkcií, ktoré HELIOS One poskytuje, je sprístupnenie dokumentov pre používateľov, ktorí ma...

Nová aplikácia VR-Billing pre nemecký trh

Tímu HELIOS One sa v rekordnom čase podarilo pripraviť jedinečnú aplikáciu. Iba koncom minulého roka sa začali úvodné stretnutia s nemeckou spoločnosťou voba solutions GmbH, ktorá je významným dodávateľom technických riešení pre s...

Skúsenosti používateľov

Máme pozitívne ohlasy našich klientov o intuitívnom ovládaní programu, bez nutnosti zdĺhavého školenia.
Mária Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE je naozaj user friendly, veľmi ľahko sa v ňom orientuje. Všetko si sám zapamätá, čo uľahčuje nasledujúce úkony. Faktúry vyzerajú aj dizajnovo veľmi pekne. A hlavne, je jednoduchý.
Mgr. Lucia Gažová pekáreň Lulus, s.r.o.

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.