Novinky

Hromadné vkladanie dokladov na spracovanie

Vieme, že čas našich používateľov je veľmi cenný a preto ho chceme pri práci v HELIOS One čo najviac ušetriť. Jednou z najužitočnejších funkcií, ktoré HELIOS One poskytuje, je sprístupnenie dokumentov pre používateľov, ktorí majú v rámci softvéru vytvorené spojenie. Takýto prístup k rôznym dokumentom medzi nimi zabezpečí rýchlu komunikáciu a okamžitý informačný tok.

Každý používateľ môže zo svojho profilu pridávať dokumenty spolu s krátkym popisom pomocou sekcie Úlohy – Dokumenty na spracovanie. Nahraté dokumenty sa v reálnom čase zobrazia aj jeho partnerovi, s ktorým je v spojení, a ten s nimi môže ihneď pracovať.

Doteraz však bolo možné z počítača nahrávať a ukladať záznamy iba po jednom, čo pri väčšom počte dokladov mohlo trochu zdržovať. Keďže postupy radi zefektívňujeme a zjednodušujeme, pridali sme možnosť hromadného vkladania dokladov, kde je možné pridať aj viac záznamov naraz. HELIOS One pritom podporuje rôzne typy súborov ako napríklad jpg, pdf, doc, docx, xls, xlsx, alebo zip, ktorý však nie je možné prehliadať priamo v programe.


Aby sme nezabudli, druhým spôsobom vkladania dokladov priamo do aplikácie je využitie mobilnej aplikácie HELIOS One, pomocou ktorej stačí príslušný dokument iba odfotiť a zvoliť ”použiť”. Partner na druhej strane má doklad ihneď k dispozícii, či už ide o faktúru, práve uhradený pokladničný doklad alebo akýkoľvek dokument, ku ktorému chcú mať prístup obaja partneri.

Pokračovať v čítaní…

Legislatívne zmeny v roku 2016

V časti aplikácie ”Fakturácia” pribudla nová možnosť vytvárať aj evidovať faktúry podľa osobitnej úpravy DPH. Legislatívna zmena sa týka malých a stredných podnikateľov, ktorí sa od januára môžu pri každej faktúre rozhodn...

Ďalšie vylepšenia a zmeny

Neustále sa snažíme v HELIOS One zjednodušiť jednotlivé kroky alebo samotné prehľady zo systému, aby čo najviac vyhovovali potrebám používateľov alebo im uľahčil a urýchlil prácu. V ostatnej verzii sme dopracovali nasledujúce akcie...

Skúsenosti používateľov

Oceňujem možnosť online prístupu našich zákazníkov do informačného systému a prácu nad jednými spoločnými dátami.
Iveta Mencáková Účtovnícka firma ASIENTO
Unick ONE odporúčam, lebo je prehľadný, jednoduchý a v prípade nejasností vedia pracovníci hotline kedykoľvek poradiť.
Mgr. Soňa Rebrová vydavateľstvo Bestseler

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.