Novinky

HELIOS One sa mení na Unick ONE

V nadväznosti na strategické rozhodnutie spoločnosti Asseco Solutions sa názov aplikácie HELIOS One zmení na Unick ONE. Cieľom tejto zmeny je predovšetkým odlíšenie sa od produktovej línie HELIOS a zjednodušenie komunikácie so zahraničnými partnermi.

Zmena bude prebiehať postupne počas mesiacov jún a júl 2016 a nedotkne sa funkcionality ani vzhľadu samotnej aplikácie. Všetci používatelia HELIOS One sa budú môcť aj naďalej prihlásiť do aplikácie pod rovnakými prihlasovacími údajmi avšak z novej adresy www.unickone.eu.

Pokračovať v čítaní…

Nová aplikácia VR-Billing pre nemecký trh

Tímu HELIOS One sa v rekordnom čase podarilo pripraviť jedinečnú aplikáciu. Iba koncom minulého roka sa začali úvodné stretnutia s nemeckou spoločnosťou voba solutions GmbH, ktorá je významným dodávateľom technických riešení pre s...

Ukončenie prevádzky Unick ONE

dovoľte nám informovať Vás o dôležitých zmenách týkajúcich sa produktu Unick ONE. Napriek tomu, že táto aplikácia priniesla na slovenský a český trh originálny prístup a bola jediná svojho druhu, počas doby svojej existencie si bo...

Skúsenosti používateľov

Vychádzajúc z osobných skúseností, môžem povedať, že Unick ONE je najlepšie cloudové účtovníctvo na slovenskom trhu.
Ing. Ján Sucha účtovník
Unick ONE odporúčam, lebo je prehľadný, jednoduchý a v prípade nejasností vedia pracovníci hotline kedykoľvek poradiť.
Mgr. Soňa Rebrová vydavateľstvo Bestseler

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.