Novinky

Ukončenie prevádzky Unick ONE

dovoľte nám informovať Vás o dôležitých zmenách týkajúcich sa produktu Unick ONE. Napriek tomu, že táto aplikácia priniesla na slovenský a český trh originálny prístup a bola jediná svojho druhu, počas doby svojej existencie si bohužiaľ nevybudovala dostatočnú základňu svojich používateľov.

Na základe uvedených faktov sme sa rozhodli ukončiť prevádzku tejto aplikácie s platnosťou ku dňu 31. 7. 2018. Do tohto dátumu bude Váš Unick ONE plne funkčný, preto máte dostatok času na zálohovanie/export Vašich dát pre ďalšie použitie s iným riešením. Po ukončení prevádzky Unick ONE budú všetky Vaše dáta zneprístupnené a bezpečne odstránené.

Informácie o tom, ako zálohovať dáta nájdete TU.

Pokiaľ rozmýšľate, čím službu Unick ONE nahradiť, tak Vám ponúkame riešenie - ERP systém Asseco HELIOS Easy, ktorý bude rásť spoločne s Vami. Viac informácií o ňom si môžete prečítať TU. V prípade, že by ste chceli aj naďalej využívať výhody cludového riešenia, ponúkame Vám osvedčenú službu ERPORT. Pokiaľ Vás zaujíma viac alebo máte záujem o konkrétnu ponuku, ozvite sa nám na info@assecosol.com.

Pokračovať v čítaní…

Nová aplikácia VR-Billing pre nemecký trh

Tímu HELIOS One sa v rekordnom čase podarilo pripraviť jedinečnú aplikáciu. Iba koncom minulého roka sa začali úvodné stretnutia s nemeckou spoločnosťou voba solutions GmbH, ktorá je významným dodávateľom technických riešení pre s...

HELIOS One sa mení na Unick ONE

V nadväznosti na strategické rozhodnutie spoločnosti Asseco Solutions sa názov aplikácie HELIOS One zmení na Unick ONE. Cieľom tejto zmeny je predovšetkým odlíšenie sa od produktovej línie HELIOS a zjednodušenie komunikácie so zahrani...

Skúsenosti používateľov

My účtovníci oceňujeme, že systém je stále aktuálny aj bez nutnosti aktualizácie.
Janka Účtovnícka firma ASIENTO
Viem jednoducho pracovať s faktúrami a vďaka prístupu pre môjho účtovníka mám istotu, že robím všetko správne.
Danka Lakotová Začínajúca podnikateľka-živnostníčka

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.