Jeden za všetkých,

Unick ONE pre každého

Ľuboš

líder projektu Unick ONE

Ľuboš je tichý vizionár s veľkým talentom pre usmernenie veľkých myšlienok tým najelegantnejším spôsobom. Ako team leader celého projektu mal od začiatku jasnú predstavu o tom, ako má Unick ONE vyzerať. Za odmenu potom pozval celý team na svoju chatu, kde najradšej relaxuje aj so svojou rodinou. Má rád Ferneta – svojho psa :-)

Dodo

java developer

Dodo premení každú zadanú úlohu na konkrétnu novú funkčnosť, vďaka čomu Unick ONE stále rastie. Kód však neodošle pokiaľ nie je všetko dotiahnuté do dokonalosti. Ak práve nesedí za počítačom a neprogramuje, tak rád zažije trochu adrenalínu vo forme paintballu. Svojmu tímu, rovnako aj v práci, vždy kryje chrbát :-)

Peter

šéf vývojového tímu

Peter je skromným šéfom všetkých vývojárov Unick ONE. Má pod kontrolou všetky vývojové procesy od návrhu, cez programovanie, testovanie až po finálnu verziu. Peter je vášnivým turistom a môžete ho stretnúť napríklad na splave v kanoe na Dunajskom ramene :-)

Andy

metodička a analytička

Bez Andy by sa v produkte nič nepohlo :-) Ako metodička stála pri zrode Unick ONE a detailne popisovala všetky detaily toho, ako sa má softvér správať aj čo má robiť. Andy koordinuje všetky vývojárske procesy a okrem toho je šikovnou účtovníčkou, takže presne vie v čom má softvér pomáhať. Andy je najspirituálnejšou členkou teamu a cvičí jogu :-)

Marcel

front-end developer

Marcel sa stará o to, aby to čo iní kolegovia naprogramujú zvnútra, vyzeralo dobre zas navonok. Aj vďaka nemu je design Unick ONE naprogramovaný prehľadne, jednoducho a intuitívne. Hrá aktívne floorball, hokejbal a hokej v šťastnom drese č. 16. A pozor – je majstrom v stolnom futbale!

Majo

šéf a koordinátor testerov

Každá funkcia prejde najprv návrhom, potom programovaním, neskôr designovaním a nakoniec testovaním. Bez toho, aby Majo zdvihol zelenú zástavku, že funkcia je otestovaná, alebo opravená sa nič nedostane vonku. Pred 35 kilami hrával aktívne aj futbal aj hokej, miluje dobré víno a najlepšie sa odreaguje pri kosení trávnika :-)

Martina

testerka

Martina patrí to tímu testerov. Testuje správnosť kódov, aby majetok, sklady aj fakturácia fungovali správne. Práve vďaka nej nájdete všetky dobré rady v integrovanej nápovede nášho manuálu označeného symbolom "?" Kedysi závodlne plávala a láska k športu jej zostala. Má rada aerobik, chodí na túry, zbiera hríby a v záhradke pestuje svoju vlastnú zeleninu :-)

Skúsenosti používateľov

Vychádzajúc z osobných skúseností, môžem povedať, že Unick ONE je najlepšie cloudové účtovníctvo na slovenskom trhu.
Ing. Ján Sucha účtovník
Unick ONE odporúčam, lebo je prehľadný, jednoduchý a v prípade nejasností vedia pracovníci hotline kedykoľvek poradiť.
Mgr. Soňa Rebrová vydavateľstvo Bestseler

Sme tu vždy pre vásPOZOR!
Radi by sme vás informovali o ukončení prevádzky Unick ONE s platnosťou od 31. 7. 2018. Viac o tejto zmene sa môžete dočítate TU.
Asseco Solutions, a.s.